Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

EV100 taotlusvoorud

 


Teeme Eestile kingitusi!Eestil on tulemas suursugune ja ümmargune tähtpäev – aastal 2018 tähistab Eesti Vabariik oma saja aasta juubelit. Kõik eestlased ja Eesti sõbrad üle maailma on oodatud seda suursündmust tähistama ning tegema Eestile sel puhul kingitusi. Sünnipäevast ja kingitustest saab lähemalt lugeda siit: www.ev100.ee.

EV100 ja KÜSK annavad läbi ühiste taotlusvoorude koos hoogu algatustele, mis on väärilised kingitused Eestimaa suure juubeli tähistamiseks.
 

2018. aasta taotlusvoor

Pöörame erilist tähelepanu sellele, et info juba töös olevate, aga ka värskelt plaanitavate juubelikingituste kohta üle ilma leviks ning kõik väärtuslik talletatud saaks. Toetame kingituste teavitus- ja jäädvustamistegevusi. Tähtaeg taotlemiseks on 12. aprill 2018. 

Jätkame sel aastal ka KÜSKi enda konkursiga, mis EV100 raames ellu kutsutud ja mille eesmärgiks on aidata vabaühendustel kinnitada tugevamini kanda rahvusvahelise koostöö areenil ja toetada neid rahvusvaheliste katusorganisatsioonide suursündmuste korraldamisel Eestis.


2017. aasta taotlusvoorud 

Jätkasime sünnipäevale hoo andmist EV100 sünnipäevakingituste taotlusvooruga, kust toetasime laia skaalat tegusid, ettevõtmisi ja sündmusi, mis teevad Eesti elu paremaks ja rõõmsamaks ning loovad kindlama tuleviku lastele. Oluliseks märksõnaks oli piirkondade koostöö. Toetatud koostööalgatuste nimekirja leiab 2017. aasta toetuste seast siit.

Ka kutsusime ellu EV100 kingituste ja sündmuste väiketoetuste taotlusvooru, millega pakkusime kuni 1500 euro suuruseid väiketoetusi. Toetusesaajate nimekiri asub siin.

Juubelikingitustele lisaväärtuse andmiseks avasime aasta lõpus teavitustoe taotlusvooru, kust EV100 kingituste tegijad said oma tegemiste paremaks kommunikatsiooniks või nende jäädvustamiseks toetust küsida. Suurtoetuste saajad leiate siit ja väiketoetuse saajad siit.


2016. aasta taotlusvoorud 

Esimesel koostöö aastal EV100 tiimiga korraldasime ühe kitsama suunitlusega laste ja noorte looduse või liikumisharjumustega seotud projektide taotlusvooru, mille tulemused on siin.

Samuti korraldasime ühe laiema fookusega sünnipäevakingituste taotlusvooru, mille tulemustega saab tutvuda siin.