Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Kogemuspäev2016

01.09.2016

 
Nuustakult Bogotáni – vastutame ikka ühtmoodi!
 
KÜSK kutsub Sind 18. novembril Eesti Rahva Muuseumisse
 


Kodumaa mured on teada-tuntud, aga mis erutab vabaühendusi mujal maailmas?
Miks mind peaks üldse huvitama muu maailm – kas ma vastutan millegi eest?
Kas minust on kasu ka oma kapsamaast kaugemal? 
Kuidas ma päriselt maailma muudan? 

 
 
Neile ja paljudele teistele küsimustele ühiselt vastuste leidmiseks kutsume 18. novembril kõiki vabaühendusi, avaliku sektori esindajad, erinevad koostööpartnerid ja muidu aktiivseid kodanikke vastvalminud Eesti Rahva Muuseumisse KÜSKi neljandale Kogemuspäevale. Jagame taas omavahel kogemusi, õpime teiste tegemistest ja aitame mõtestada üksteise toimetusi laia maailma ja rahvusvahelise koostöö kontekstis.

Kogemuspäevale saad end registreerida siin.

KÜSKi Kogemuspäevadele omaselt sisustame selle rohke inspiratsiooniga, kasulike numbrite ja faktidega, vestlusringi ja mis kõige tähtsam - meilt toetust saanud ühingute õpetlike kogemustega. Lubame igale osalejale midagi uut ja huvitavat! Loomulikult saab ka uue ERMiga väikse tutvuse teha.

Mis täpsemalt ees ootab ja kes meiega inspiratsiooni ja kogemusi hakkavad jagama, vaata päevakavast.

Päeva veab Vabatahtlike Värava toimetaja ja suurte kogemustega rahvusvahelise koostöö juht Anu Viltrop.

Kogemusi hakkame ERMis jagama Jakob Hurda saalis. Kohale jõudmise ja parkimisega aitab sind ERMi koduleht. Põhjaeestipoolsemale rahvale pakkusime võimalust liituda meie Kogemuspäeva bussiga, mis stardib Balti Jaamast, Nunne tänava alguse parklast ürituse hommikul kell 7.45. Tallinn-Tartu maanteel teeme ka nõudepeatusi. Kõikidest teelt peale võtmise soovidest palume teada anda end üritusele registreerides. NB! Praeguseks on bussid juba täis, kõik kes enne 16. novembri kl 12.00 oma soovist teada andsid registreerimisel, on bussidesse ilusti jaotatud, kuid rohkem reisihuvilis me kahjuks peale võtta ei saa.


Algselt pakkusime soovijatele viipekeelse sünkroontõlke võimalust, aga olgu siin igaks juhuks välja toodud, et soovijaid ei olnud ning seda me ikkagi ei paku. 

Nagu ikka on nii üritus ise, toitlustus ning bussisõit sinna ja tagasi kõigile tasuta.

Kes juba tulemas on, vaata siit.
 
Kohtumiseni 18. novembril!
 

Lisainfo: Kadri Sikk, kadri@kysk.ee , +372 5880 5240
Üritust rahastab Kodanike Euroopa programm ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.