Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

KÜSK teabepäev uuest Töölepingu seadusest ja töösuhte lepingutest mittetulundusühingutes

10.08.2009

Töösuhete aluseks on uus Töölepingu seadus. Mittetulundusühingute eripäraks on enamasti töösuhete tekkimine projektide elluviimiseks. Sellest johtub palju probleeme: töölepingu tähtajalisus; kas vormistada tööleping, töövõtuleping või käsundusleping; kuidas vormistada tööleping, kui töötaja täidab tööülesandeid mitmes projektis või mitmes organisatsioonis?

Mittetulundusühingutes töösuhete korrastamiseks ja korrektseks vormistamiseks korraldab Kodanikuühiskonna Sihtkapital koos Tööinspektsiooniga teabepäeva „UUS TÖÖLEPINGU SEADUS: MIS MUUTUB TÖÖSUHETES?" 18. septembril 2009.a. kell 11.00 - 15.30 Rahvusraamatukogu väikeses konverentsisaalis.

Ühendusi teavitab ja nõustab Euroopa Liidu Sotsiaalfondi toetusel Tööinspektsiooni Põhja inspektsiooni jurist Meeli Miidla-Vanatalu.

Soovist teabepäeval osaleda palume teatada aadressil kysk@kysk.ee (osaleja ja organisatsiooni nimi). Kohtade arv on piiratud. Registreerimistasu 150 krooni tasutakse osalemissoovist teatamise järel KÜSK poolt saadetud arve alusel. KÜSK katab saali rentimise ja kohvipausi kulud.