Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Kutse vabatahtlike kaasamise koolitusele 9. augustil 2012 Rakveres

23.07.2012

Soovite vabatahtlike kaasamist oma organisatsioonis paremini läbi mõelda ja planeerida? Koostate taotlust toetuse saamiseks KÜSK-i vabatahtlike kaasamise taotlusvoorust ja hüva nõu kulub marjaks ära? Otsite vastuseid oma küsimustele ja soovite kuulda teiste kogemustest?

KÜSK ja Vabatahtliku Tegevuse Arenduskeskus kutsuvad huvilisi vabatahtlike kaasamise koolitusele Rakveres. Koolitus toimub 9. augustil 2012 Art Cafe hooviamajas (asub Art Cafe vastas üle tee), Lai tn. 16, kell 10.00-17.00.

Koolitajaks on Tuulike Mänd Vabatahtliku Tegevuse Arenduskeskusest.

Registreerumiseks palun kirjutage tuulike@vabatahtlikud.ee, lisainfo 506 4729. Koolituse osalustasu on 10 eurot (tasumine toimub KÜSK-i arve alusel).

Mida koolitusel teeme?
• Räägime sellest, kuidas vabatahtlike kaasamist teie organisatsioonis kavandada ja ette valmistada.
• Tutvume soovitustega vabatahtlike värbamise sõnumite koostamiseks ja kommunikatsiooni korraldamiseks.
• Arutame, kuidas vabatahtlikke tõhusalt juhtida, hoida ja motiveerida.
• Harjutame vabatahtlike värbamise kava koostamist KÜSK-i vabatahtlike kaasamise taotlusvooru küsimustele tuginedes.

Taustainfo
KÜSK-i vabatahtlike kaasamise taotlusvooru taotluste esitamise tähtaeg on 22. august 2012 kell 15.00. Info taotlusvooru kohta SIIN.

Vabatahtliku Tegevuse Arenduskeskus loob ühendustele parimad võimalused vabatahtlike kaasamiseks ning korraldab vabatahtlike kaasamise ja juhtimise koolitusi alates aastast 2006. Rohkem infot VTA tegemiste kohta leiate http://vabatahtlikud.ee/vta/.