Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Piirkondlike ühenduste PT-11 kodanikuhariduse taotlusvooru esitati 36 projekti

21.03.2011

Kodanikuühiskonna Sihtkapitali mittetulundusühingute ja sihtasutuste tegevusvõimekuse programmi piirkondlikele ühendustele suunatud kodanikuhariduse taotlusvooru laekus 36 taotlust, kus soovitakse toetust kokku 363 286 eurot. 10 taotlust langesid välja tehnilises voorus.

Hetkel teostavad eksperdid sisulist hindamist ja KÜSK nõukogu teeb oma otsuse taotluste osas 14.aprillil toimuval istungil. Toetuse saajatega toimub lepingute allkirjastamine esialgse ajakava järgselt 2.mail.

Taotlusvoorus toetatakse piirkondlike ühenduste projekte, mille eesmärgid on suunatud koostööle konkreetses kogukonnas kodanikuhariduse mõõdetavate praktiliste tulemuste saavutamisele. Oodatav tulem: oma piirkonna (vald, mitu valda või maakond, linnaasumi kogukond) demokraatia ja kaasamise edendamise koostöövormi väljatöötamine ja rakendamine, mis viib inimeste süsteemse osalemiseni otsuste tegemises ja elluviimises. Projekti tulemusel valmib praktikas rakendatud koostöövorm, mis annab eeskuju neile, kes soovivad kogukonnas koostööd teha ja inimesi demokraatlikel alustel kaasata.

Täiendav info:
Kaja Kaur
KÜSK programmide juht
tel 52 20716, 655 64 23
e-kiri: kaja.kaur@kysk.ee
www.kysk.ee