Ära maga maha! Impact Day juba 7. oktoobril

Priit Põiklik
26. sept. 2022


Impact Day on Baltikumi suurim mõju ja jätkusuutlikkuse festival – kokku tulevad inimesed, kes soovivad luua maailmasse positiivset mõju. Sealt leiad uued mõttekaaslased, värsked ideed ja teadmised, kuidas oma sõnade ja tegudega veel kaugemale jõuda.

Miks osaleda?

Impact Day 2022 pakub sulle võimalust eemalduda kriisidest ning näha lahendusi ja lootuskiiri tulevikuks. Saad ammutada inspiratsiooni nendelt, kes igapäevaselt töötavad kirega, et siin maailmas positiivset mõju luua.

Ole osa sarnaselt mõtlevatest inimestest

Enam ei pea tundma end üksiku muretseja ning lahendust soovijana – oled üritusel ümbritsetud sarnastest inimestest. Nii saad leida samade kõnetavate teemade osas kaastegutsejaid ning nendega oma kogemusi ja mõtteid jagada.

Ammuta inspiratsiooni

Pane end valmis liigutavateks lugudeks nii Eestist kui välismaalt! Kuidas üks paar näiteks annab endast maksimumi oma jalajälje vähendamiseks ning algatab heategevuslikke aktsioone? Milliseid loovaid lahendusi on tehtud laste vaimse tervise aitamiseks? Seda kõike juba 7. oktoobril.

Vaata, kes esinevad siit.

Impact Day toimub 7. oktoobril 2022 kell 10.00-22.00 Tallinnas, Põhjala tehases.

Impact Dayl esinevad valdkonna edukaimad Eesti tegijad, toimuvad erinevad praktilised töötoad, arutelud, paneelid, pitchimisvõistlused. Üritus kulmineerub meeleoluka kultuuriprogrammiga.

Osta pilet siit.

Sündmuse korraldab MTÜ Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik, kes sai KÜSKi toetust 4000 eurot kodanikuühiskonda arendavate suusündmuste 2022. aasta ideekorje konkursil. Sündmuse eesmärk on aidata kaasa sotsiaalsete ettevõtjate arengule, pakkudes võimalust saada osa praktilistest töötubadest, koolitustest, paneelidest ning tulla enda tegemisi (teenuseid, tooteid jms) esitlema. Sündmue järel on sotsiaalse ettevõtluse ja innovatsiooni areng koostöös valdkonna ökosüsteemi ehk tegevuskeskkonna osapooltega viidud uuele tasemele. Sotsiaalseid ettevõtteid on võimendatud ja ühiskonna teadlikkus sotsiaalsest ettevõtlusest on tõusnud.