KÜSK ootab 1. detsembrini vabaühendustelt eeltaotlusi suursündmuste konkursile

SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital -
17. nov. 2014


Veel on jäänud kaks nädalat, et esitada oma suurejooneline kodanikuühiskonda arendava sündmuse taotlus KÜSKi suursündmuste konkursile. Toetame vabaühendusi arendavaid ja kodanikuühiskonna traditsioone edasikandvaid üle-eestilise mõjuga tegevusi – nt konverentse, arendus- ja tunnustusüritusi, jmt. Konkursi raames ei toeta KÜSK valdkondlikke ega ka ühekordseid ettevõtmisi.

Esimese etapina ootame 1. detsembriks vabaühendustelt vabas vormis eeltaotlusi digitaalselt allkirjastatuna aadressile kysk@kysk.ee või paberkandjal allkirjastatuna SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital kontorisse Toompuiestee 33a, 10149 Tallinn.

Rohkem infot idee esitamise, konkursi tingimuste ja etappide kohta leiad siit: http://www.kysk.ee/suursyndmused

Suursündmuste konkursi raames oleme varem toetanud selliseid mahukaid kodanikuühiskonna ettevõtmisi nagu „Teeme ära“ talguid, vabatahtlike tunnustamisüritust „Märka vabatahtlikku“, peatselt algavat Ühisnädalat  ja kord kvartalis ilmuvat kodanikuühiskonna ajakirja Hea Kodanik.

Kui sinu meelest on meie kodanikuühiskonna maastikul mõnest taolisest laiahaardelisest vabaühendusi liitvast ja harivast sündmusest puudu, siis see on võimalus uue algatuse väljapakkumiseks ja traditsiooni tekkeks!

Lisainfo:
Tarmo Treimann, tarmo@kysk.ee, tel: 6560487; 53013652