Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

KÜSKi nõukogu neljas koosseis pidas oma esimese koosoleku ja valis endale uue juhi

02.02.2017

 
31. jaanuaril toimus KÜSKi nõukogu neljanda koosseisu esimene koosolek. Muutunud koosseisu kohta saad täpsemalt lugeda siit. Uut koosseisu valiti juhtima Maiu Lauring ning aseesimeheks sai Alari Rammo.

Esimesele koosolekule omaselt käidi esmalt läbi nõukogu tegevuse alused ja head tavad ning tutvustati muid tööalaseid korraldusi. Sisulisema ja suurema teemana oli laual KÜSKi 2017.a. tegevuskava ja finantsplaan, mis said nõukogu heakskiidu.

Nõukogu andis rohelise tule ka KÜSKi hindajate kogu värskendamiseks ning kinnitas juunikuise tähtajaga arenguhüppe taotlusvooru tingimused, millel saab olema konkreetsem fookus ühingute majandusliku elujõulisuse tugevdamiseks. Uute hindajate leidmiseks kuulutame konkursi välja juba homme, teise arenguhüppe taotlusvooru tingimused, vormid ja infopäevade toimumisajad ja -kohad paneme kodulehele üles aga lähinädalatel.

Teatame ka rõõmuga, et eelmisel aastal Nupukate lahenduste konkursi käivitamiseks ja läbiviimiseks kampa võetud Heateo Sihtasutusega jätkub koostöö ka järgmisel kahel aastal, kuna nad osutusid vastava hanke võitjaks. Konkursi uue hooaja koos uuenduste ja inspiratsioonipäevadega kuulutame samuti välja veebruari keskel.
 
Järgmine KÜSKi nõukogu koosolek toimub 26. aprillil. Täpsemalt saab koosolekutel toimunust lugeda nõukogu protokollidest, mille paneme reeglina üles paari nädala jooksul peale nende toimumist.
 

Lisainfo:
Agu Laius; 655 6424, 508 2997; agu@kysk.ee