Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

KÜSKi nõukogu otsustas NULA algatuste ja 2018. aasta suursündmuste toetamise

22.12.2017

14. detsembril toimunud KÜSKi nõukogu koosoleku teemadeks olid NULA inkubaatori starditoetused, vabakonna suursündmused, KÜSKi tuleva aasta eelarve ja uus strateegia.

Esmalt toimus arutelu NULA inkubaatori starditoetusele kandideerinud kuue ühiskondliku algatuse rahastamise üle. 25 000 euro suurused toetused otsustati anda kinnipeetavaid ja varjupaiga koeri abistavale treeningprogrammile Käpp&Käsi ning kahele haridusalgatusele - Alustavat õpetajat toetav kool ja Asendusõpetajate süsteem. Pikemalt loe nende kohta siit.

Samuti otsustati, et KÜSK jätkab ka 2018. aastal järgmiste Eesti kodanikuühiskonna traditsiooniliste suursündmuste toetamist:
  • Arvamusfestival
  • Teeme ära talgupäev
  • Vabatahtlike tunnustamine Märka vabatahtlikku
  • Ajakirja Hea Kodanik välja andmine

Lisaks neile toimus koosolekul veel tulevase aasta tegevuskava ja finantsplaani esimene lugemine ning tulevikku vaatavalt tehti sissejuhatus ka KÜSKi uue strateegia koostamise aruteludele. Uus strateegia valmib 2019. aastal ning esmalt hakatakse täpsustama selle koostamise protsessi.

Täpsemalt saab koosolekutel toimunust lugeda nõukogu protokollidest, mille paneme reeglina üles paari nädala jooksul peale nende toimumist.

Järgmine nõukogu koosolek toimub 1. veebruaril.

Rõõmsat pühadeaega kõigile!
 
Lisainfo:
Agu Laius; 655 6424, 508 2997; agu@kysk.ee