Kutsu sõber sportima!

SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital -
25. aug. 2021


Lihtsa üks-ühele kampaania raames andsid sportlikud ja füüsiliselt aktiivsed inimesed lubadusi tuua mõni mitteaktiivne sõber, tuttav, töökaaslane, pereliige vms liikumisharrastuse juurde.

Põhjus on selles, et 16-64-aastastest Eestis elavatest inimestest tegeleb regulaarse liikumisharrastusega vähem kui pool. Mõõdukas füüsiline aktiivsus 30 minutit päevas hoiab aga meie tervist ja ennetab sotsiaalseid probleeme. Selleks, et liikumisharrastust edendada, algaki KÜSKi toetatud ja SCULT Estonia poolt juhitud üle-euroopaline kampaania, millega kutsutakse inimesed sportima.

Meie sihtasutuse esindajad Anneli ja Sandra käisid avaüritusele Tatus kaasa elamas ning kutsuvad omalt poolt üles häid partnereid külaliikumisest Kodukanti ja Maakondlike Arenduskeskuste vabaühenduste konsultantide hulgas kampaaniast osa võtma ning seda jagama!

Kampaanias osalemine on lihtne – kutsu oma mitte-aktiivne sõber, tuttav või kolleeg liikumisharrastuse juurde ning soovi korral postita koos aktiivselt veedetud ajast sotsiaalmeediasse pilt või video teemaviitega #MyPromise

Kampaaniast loe rohkem siit: https://mypromise.eu/pages/join-as-individual.