Kuula sotsiaalse innovatsiooni teemalist taskuhäälingut

Evelyn Valtin
30. dets. 2022


2022. aastal salvestati sotsiaalse innovatsiooni rahvusvahelise projekti Suurbritannia partneri Social Innovation Exchange poolt “Sotsiaalse innovatsiooni Eurovisioon”. See on rohkem kui 10st vestlusest koosnev ingliskeelne taskuhäälingusaadete sari, mis võimaldab saada mitmekülgseid teadmisi sotsiaalsest innovatsioonist. Taskuhäälingu saadetes räägitakse sotsiaalse innovatsiooni erinevate üleeuroopalise kogukonna vahendajate, toetajate ja osalejatega ning uuritakse erinevaid sotsiaalse innovatsiooni nägemusi Euroopas.

Innovatsiooni poliitiline, sotsiaalne ja kultuuriline kontekst on oluline ning nende mõistmine on ülioluline, et kiirendada õppimist ja piiriülest ja sektoritevahelist vahetust, et paremini valmistuda ühisteks ühiskondlikeks väljakutseteks, millega silmitsi seisame.

Taskuhäälingu üks episood keskendub sotsiaalse innovatsiooni seemne külvamisele Eestis. Vestluspartneriks on siseministeeriumi kodanikuühiskonna ja kohanemispoliitika nõunik Minna Harjo. 

Taskuhääling on salvestatud Euroopa Sotsiaalse Innovatsiooni Liidu konsortsiumi rahvusvahelise projekti raames, mis on kaasrahastatud Euroopa Liidu poolt.