Maakondlike ühingute juhtide arenguprogramm on taas alanud!

Täna, 12. jaanuaril algas Paides KÜSKi koordineeritud maakonna vabaühenduste juhtide arenguprogrammide teine hooaeg. Koostöös maakondlike arenduskeskustega toimub igas maakonnas üks poole aasta pikkune arenguprogramm, Harjumaal ja Ida-Virumaal lisaks ka vene keeles. Arenguprogrammid kestavad juuni keskpaigani ja kokku toimub üle Eesti enam kui 100 koolituspäeva.

Tänavuse hooaja keskne teema on juhi kui inimese arendamine ehk kõik see, mis aitab juhil olla parem juht – vältida läbipõlemist, juhtida inimesi ja oma aega ning palju muud. Usume, et tugev juht loob eeldused tugevale vabaühendusele. Koolituste jooksul tahame ühingute eestvedajatele õpetada nii igapäevast kui ka pikema perspektiiviga organisatsiooni juhtimist.

Arenguprogrammidesse kandideerimine lõppeb erinevatel aegadel ja mõnel võib juba läbi olla, kuid huvi korral on võimalus osaleda ka üksikutes koolitusmoodulites. Osalemiseks tuleb võtta ühendust oma maakonna arenduskeskuse vabaühenduse konsultandiga.

Kogu Eesti arenguprogrammide ajakava on leitav aadressilt http://bit.ly/MAP17, kuid kõige värskema info saate samuti vabaühenduste konsultantidelt.

Arenguprogrammides saavad osaleda vabaühenduste juhid või juhatuse liikmed, kuid vabade kohtade korral on oodatud ka vabaühenduste liikmed või töötajad. Iga arenguprogrammi läbib ja lõpetab vähemalt kümme vastavas maakonnas tegutseva vabaühenduse juhti.

Lisainfo:
Marten Lauri
marten@kysk.ee
5907 4104