NULA kutsub 17. aprillil kell 16 inspiratsioonisündmusele

Priit Põiklik
10. apr. 2024


Eesti ainus ühiskondlikele algatustele mõeldud inkubaator NULA kutsub inspiratsioonisündmusele, et saada innustust juba tegutsevate (sotsiaalsete) ettevõtjate kogemusest ja koos teiste ärksate inimestega mõelda uudseid lahendusi keerulistele probleemidele.

Huvilised on oodatud NULA inspiratsioonisündmusele 17. aprillil kell 16-19 Tallinnas Telliskivi linnakus Erinevate Tubade Klubis.

Lavale tulevad iduettevõtja ja endine e-residentsuse programmi juht Kaspar Korjus (Pactum) ning tehnoloogia-, äriarendus- ja turundusekspert Janek Jaago (ALPA Kids). Kaspar jagab oma kogemusi rahvusvahelise lepinguhaldustarkvara ettevõtte Pactumi juhtimisel. Janek räägib oma kogemustest sotsiaalse mõjuga ettevõtte ALPA Kids käivitamisel ning sellest, kuidas seda täiskohaga töö kõrvalt teha.

Lisaks inspireerivate lugude kuulamisele on võimalus lüüa kaasa grupiaruteludes ja mõnele keerulisele ühiskondlikule probleemile üheskoos lahendust otsida.

📍Uksed avanevad 17. aprillil kell 15.30, ürituse algus on 16.00 ja lõpp hiljemalt 19.00.
📍KUS? Erinevate Tubade Klubi (Telliskivi Loomelinnaku A1 hoone IV korrus)

Üritus on tasuta! Meil on hea meel, kui annad oma tulekust…

Kellel kohale tulla ei õnnestu, saab vaadata veebiülekannet NULA inkubaatori facebookis!

NULA ühiskondlike algatuste inkubaatori on ellu kutsunud Kodanikuühiskonna Sihtkapital koostöös Heateo Sihtasutusega. NULA kohta saad rohkem lugeda ja oma ideega kandideerida (alates 2. aprillist) aadressil www.nula.ee.

NB! Erinevate Tubade Klubi kodukord näeb ette, et nende juurde välisjalatsites külastajaid ei lubata. ETK garderoobist leiavad külastajad endale sobiva suurusega puhtad toasussid 🩴 ning loomulikult on lubatud ka omade vahetusjalatsite kaasa võtmine.

Lisainfo:

Karin Veskimäe
NULA 2024 kampaaniajuht
tel 5696 4876
karin.veskimae@heategu.ee

ja KÜSKis

Marju Mäger

koordinaator

  • NULA inkubaatori koordineerimine;
  • kodanike, võrdõiguslikkuse, õiguste ja väärtuste programmi koordineerimine