Ootame kõiki 2. detsembril KÜSKi Kogemuspäevale!

SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital -
23. nov. 2014


Aasta tagasi panime alguse Kogemuspäevade korraldamisele, mille eesmärk on tuua kokku meiega rohkemal või vähemal määral seotud vabaühendused, erinevad koostööpartnerid ja muidu aktiivsed kodanikud, et jagada teineteisega erinevate ettevõtmiste jooksul saadud kogemusi, õppida teiste õppetundidest ja saada targemaks, et pärast ise veidi paremini teha.

Nõnda oleme ka sel aastal 2. detsembril Tallinnas, MEKTORY innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses korraldamas kogemuste jagamise päeva. Üritus toimub kell 10-17.

Päeva jooksul jagavad kahel viimasel aastal erinevate KÜSKi poolt toetatud projektide elluviimise taga olnud inimesed oma saadud kogemusi mitmel erineval viisil. Toimub töötube, aruteluringe ja sekka ka üksikesinejate väärt teadmiste jagamist.

Kõikide jagamisele tulevate kogemuste ühisnimetajaks on sel aastal uuenduslikkus. Näiteks toimub töötuba, kus õpetatakse äsja Eestisse toodud uut inimeste arendamise ja probleemide lahendamise metoodikat, Action Learning. Samuti saab teada, millised on kõige värskemad ja paremad vabatahtlike ja kogukonna kaasamise viisid, mida uut on oodata eesti internetipõhise õppe maastikul, kuidas hakkab välja nägema vabaühenduste uutmoodi ühisrahastamine ja palju palju muud.

Täpse päevakava ning kogemuste jagajate nimed ja teemad leiate siit

Päeva juhib ja aitab kokku siduda Hannes Lents.

Et jutulõnga enne algust lahti kerida ning uuendusteks valmistuda, kutsume kõiki juba aegsasti MEKTORYsse sealloodavat innovatsiooni tutvustavat majatuuri võtma ning üksteisega kohvi kõrval sõbrunema (jooksvalt täieneva kohaletulijate ja sõbrunejate nimekirja leiad siit). Ootame Sind juba alates kella 10st!

Registreerimise on lõppenud. 

Kui registreerimiega seoses on tekkinud tagantjärele küsimusi, siis nende ja kõikide teiste küsimustega olete teretulnud aadressil martin@kysk.ee