Panime kirja näpunäited, millest lähtuda KÜSKi projektide elluviimisel eriolukorras.

SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital -
20. märts 2020


  • Kui olete taotlejana alles praegu otsustamas, kas projekti ellu viia või mitte, siis praeguste teadmiste kohaselt toetuse vastu võtmisel on teil endal ka juba suurem vastutus. Ehk kui teate, et te taotluses on kõik sellised tegevused, mida ettenähtud ajal ellu viia ei saa või mille elluviimise tõenäosus on väga väike, siis võib taotleja ka toetusest loobuda ning jätame lepingu sõlmimata.
  • Kui teie projekt näeb ette tegevusi ja kohtumisi, mida on võimalik läbi viia interneti teel, kasutage seda võimalust. Praegu on hea aeg uute oskuste omandamiseks ja vahendite katsetamiseks (õppige nt videosid tegema või viige koosolek läbi Zoom keskkonnas). 
  • Kui olete heas usus teinud kulutusi tegevuste jaoks, mis ettenägematutel põhjustel ei saa toimuma ja mida ei saa tagasi nõuda, ning tõendate, et olete teinud kõik endast oleneva kulu tagasisaamiseks, loeme kulud abikõlblikeks.
  • Üldiselt, kui olete toetuse juba saanud ning teil on tekkinud/tekkimas probleeme tegevuste elluviimisel, andke sellest KÜSKile teada ja leiame koos lahenduse.

Lisalugemist leiab siit: https://heakodanik.ee/uudised/kulude-abikolblikkusest-eriolukorras/

     Kadri Väljaste
     Koordinaator

     – Taotlusvoorud
     
656 0469; 5262 939
     Kadri.Valjaste[ät]kysk.ee