Tule NULA inspiratsiooniüritusele 15. märtsil Tallinnas

Priit Põiklik
10. märts 2023


Ootame kõiki huvilisi Nupukate Lahenduste ehk NULA inkubaatori inspiratsiooniüritusele, et kuulda, kuidas on juba tegutsevad (sotsiaalsed) ettevõtjad leidnud julgust midagi ära teha ja mõelda koos teiste ärksate inimestega uudseid lahendusi keerulistele probleemidele.

Inspiratsiooniüritus toimub 15. märtsil kell 15.00 (koguneme ja kohv alates 14.30) Erinevate Tubade Klubis, Telliskivi Loomelinnaku A1 hoone IV korrusel. Üritus lõppeb hiljemalt 18.00.

Noore ettevõtja tiitliga pärjatud Kristel Kruustük jagab oma rahvusvaheliselt eduka tarkvaraettevõtte Testlio juhtimiskogemusi. Asendusõpetajate programmi ja Tuleviku Tegijate asutaja Teibi Torm räägib sotsiaalsete ettevõtete käivitamise kogemusest.

Lisaks inspireerivate lugude kuulamisele on võimalus grupiarutelusid pidada ja kohapeal mõnele keerulisele ühiskondlikule probleemile üheskoos lahendust otsida.

Meil on hea meel, kui annad oma tulekust ka eelnevalt teada, täites registreerimisvormi siin: https://bit.ly/3m1v5XI

NULA ühiskondlike algatuste inkubaatori on ellu kutsunud Kodanikuühiskonna Sihtkapital koostöös Heateo Sihtasutusega. NULA kohta lähemalt lugeda ja oma ideega kandideerida saad aadressil www.nula.ee.

Üritus on tasuta!

NB! Erinevate Tubade Klubi kodukord näeb ette, et nende juurde välisjalatsites külastajaid ei lubata. ETK garderoobist leiavad külastajad endale sobiva suurusega puhtad toasussid ning loomulikult on lubatud ka omade vahetusjalatsite kaasavõtmine.

NULA ühiskondlike algatuste inkubaatori ellukutsujaks on Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) ning partneriks on Heateo Sihtasutus, kes panustab programmi ülesehituse, korralduse ja algatuste nõustamisega.


Vahendatud Heateo Sihtasutuse teadet.


Priit Põiklik

kommunikatsioonijuht