UUS! Kuula KÜSKi sotsiaalse innovatsiooni taskuhäälingu intervjuud Debbi Brockiga

Priit Põiklik
3. mai 2022


Debbi Brock. Foto: Twitter Wingate University

Sotsiaalset innovatsiooni tutvustab ingliskeelne taskuhäälingu intervjuu doktor Debbi Brockiga, kes on Catalyst 2030 süsteemi muutuste õppevaldkonna juhendaja Ameerika Ühendriikides.

Catalyst 2030 on sotsiaalsete muutuste uuendajate ülemaailmne võrgustik. Intervjuu on valminud aprillis 2022 seoses sellega, et Debbi Brock on oodatud esineja 7.-8. juunil Tallinnas toimuval hübriidseminaril “Parimad sotsiaalse innovatsiooni koostöö praktikad ideede kavandamisel ja elluviimisel vabaühendustes”.

Hübriidseminari korraldab SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital programmi raames, mida rahastab Balti-Ameerika Vabaduse Fondi (BAFF).

Taskuhäälingu intervjuust saab vastuseid küsimustele, mis on sotsiaalne innovatsioon, mis on seda iseloomustavad märgid ja millist olulist väärtust sotsiaalne innovatsioon loob.

Samuti saab kuulda, milline roll on vabaühendustel sotsiaalselt innovaatilise lähenemise kasutamisel ühiskondlike probleemide lahendamisel ning häid näiteid edukatest kaasavatest ja koostöös toimunud sotsiaalsest innovatsioonist – näiteks, kuidas Brasiilias asuv Dara Institute tõi suuremat muutust tervishoius ning Grameen Foundation vaesust oma tegevusega vähendab.

Debbi Brockiga vestleb KÜSKi sotsiaalse innovatsiooni kompetentsikeskuse loomise projekti koordinaator Evelyn Valtin. Kuula siit.

Programmi viiakse ellu tänu Balti-Ameerika Vabaduse Fondi (BAFF) rahastusele. Rohkem infot BAFF-i stipendiumide ja lektorite toetuste kohta leiate kodulehelt www.balticamericanfreedomfoundation.org.