Väliskogukondade perioodikaväljaannete INSPIRATSIOONIPÄEV

SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital -
25. nov. 2021


Head eestikeelsete perioodikaväljaannete esindajad võõrsil!
Kallid rahvuskaaslased väljaspool Eestit!
 
Kutsume teid kolmapäeval, 8. detsembril 2021 kell 14.00 (EET)
osalema väliskogukondade perioodikaväljaannete
INSPIRATSIOONIPÄEVAL

Vahetame mõtteid ja jagame kogemusi väljaannete jätkusuutlikkusest ja ajakirjanduslikust innovatsioonist.
Tule, kuula ja räägi kaasa!
 
Inspiratsioonipäeva korraldab SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) väliskogukondade väljaannete toimetuste toetamise programmi raames. Sündmus on avatud kõigile huvilistele!
 
Inspiratsioonipäeva idee sündis ise innovatsioonist – käesoleval aastal viis KÜSK juba teist korda järjest läbi uudse toetusprogrammi väliskogukondade väljaannete jätkusuutlikkuse tõstmiseks. Olles kahe aasta vältel näinud erinevaid ja mitmekülgseid projekte, mida toetuste abil ellu on viidud, on praegu aeg küps peatumaks ja arutamaks teemal, mis on ikkagi jätkusuutlikkus väljaannete kontekstis ning millised on need uudsed praktikad, mis toovad värskust ja loovad uusi võimalusi?
 
Oma lugusid ja kogemusi jagavad stuudiovestluse vormis Eestis tegutsevate sõltumatute väljaannete esindajad. Tutvume erinevate toimemudelite ja kogemuslugudega.
 
Teiste seas jagavad oma kogemust Andrei Liimets väljaandest Hea Kodanik, Tarmo Tüür SA Eestimaa Looduse Fondi väljaandest Talguline, Katrin Jõgisaar kodanikumeediaportaalist Bioneer ja Silver Tambur väljaandest Estonian World.
 
Vestlust veab meediamaastikul 30 aastat navigeerinud Erkki Peetsalu, kes on 10 aastat olnud National Geographic Eesti peatoimetaja, 4 aastat koordineerinud NG Skandinaavia ajakirjade tööd ja tüürib sisuloomeagentuuri Maailm.
 
Stuudiovestlus toimub otseülekandena, kestab kaks tundi ning selles saab ka ise kaasa lüüa – ootame teid kuulama, küsima, kommenteerima, oma kogemust jagama!
 
NB! Sündmusel osalemiseks on vajalik registreerumine, mida saab teha siin.
Osalemise lingi saadame 8. detsembri hommikuks sündmusele registreerunutele e-posti teel.
 
Täpsem info:
     Sandra Paulus
     koordinaator

     – taotlusvoorud
     – rahvusvahelise koostöö toetused
     
5232 883
     Sandra.Paulus@kysk.ee