Arvamusfestival 2024 Paides

Arvamusfestival tänavu 9.-10. augustil ja kus mujal kui Paides

Arvamusfestival on kohtumispaik. Sündmus toob alates 2013. aastast augusti teisel nädalavahetusel Paidesse kokku Eestist ja maailmast hoolivad inimesed erinevatest kogukondadest, et luua tasakaaluka arutelu abil paremat arusaamist iseendast, üksteisest ja maailmast.
Paide Arvamusfestivali eelsündmustena toimuvad [eel]arvamusfestivalid erinevates Eestimaa paikades – tänavu Tartus, Äksis ja Viljandis.

Loe lähemalt Arvamusfestivali kodulehelt

Mis on Arvamusfestival?
Arvamusfestival on kohtumispaik. Sündmus toob 2013. aastast augusti teisel nädalavahetusel Paidesse kokku Eestist ja maailmast hoolivad inimesed erinevatest kogukondadest, et luua tasakaaluka arutelu abil paremat arusaamist iseendast, üksteisest ja maailmast. Festival on külastajatele tasuta.

Festivalile on oodatud kõik, kes tahavad kuulata, mõelda, küsida ja kaasa rääkida ühiskonna jaoks olulistel teemadel. See on koht, kus leida mõttekaaslasi, aga ka uusi ideid, vaatenurki, seisukohti ning lihtsalt mõnusalt aega veeta. Arvamusfestivalil saad teada, millest Eesti inimene mõtleb, mis talle muret või rõõmu teeb.