Sotsiaalse innovatsiooni planeerimise ja elluviimise parimad praktikad

Tallinnas Telliskivi loomelinnakus sotsiaalses ettevõttes Vivita, Telliskivi 60a/5 (vt: asukoht)

7.-8. juuni 2022

Loome koos selgust, mis on sõnapaari “sotsiaalne innovatsioon“ taga peidus ja kuidas me seda ise saame rakendada ning endi kasuks tööle panna.

Oma organisatsiooni mõju suurendamisest huvitatud saavad 7. ja 8. juunil osa Tallinnas Telliskivi loomelinnakus toimuvast kahepäevasest inspireerivast ja praktilisest seminarist. Esinejad julgustavad kasutama nutikaid lähenemisi, et lahendada ühiskonna ees seisvaid probleeme uuenduslikult.

Ettekannete, töötubade ja kohakülastuse käigus saavad osalejad teadmisi, oskusi ja motivatsiooni innovatiivseks lähenemiseks ning organisatsiooni mõju suurendamiseks.

Üks esinejatest – USA-st pärit Catalyst 2030 süsteemi muutuste õppevaldkonna juhendaja doktor Debbi D. Brock – tugineb oma aastatepikkusele kogemusele. Debbi tutvustab sotsiaalse innovatsiooni võimalusi ning jagab USAs ja teistes välisriikides muutusi toonud nutikaid lähenemisi. Kuulda saab ka Eestis toimivatest ideedest ja uudsetest lähenemistest, osaleda praktilistes sotsiaalse mõju strateegiate ja turunduse koosloome töötubades.

Lisaks Debbi Brockile jagavad teadmisi ja kogemusi KÜSKi sotsiaalse innovatsiooni kompetentsikeskuse loomise projekti koordinaator Evelyn Valtin, Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku (SEV) juhatuse liige Erkki Kubber, sotsiaalse ettevõtte VIVITA esindaja Mari-Liis Lind.

Seminar on inglise keeles (vestlused töötubade gruppides saavad üldjuhul toimuda eesti keeles!)

Registreeri ennast seminarile hiljemalt 1. juuniks (kui kohad täituvad varem, siis registreerimine suletakse) siin.

Ajakava

07. juuni

09.30-10.00 saabumine sündmuse toimumiskohta: Vivita

10.00-11.00 sotsiaalse ettevõtte Vivita külastamine ja tutvustus, Mari-Liis Lind

11.00-11.30 sotsiaalse ettevõtte tutvustus II

12.00-13.00 lõuna

13.00-14.30 sotsiaalne innovatsioon ja selle mõjusamad praktikad USA-s ja välismaal, Debbi D. Brock (Catalyst 2030)

14.30-15.00 kohvipaus

15.00- 16.30 sotsiaalne innovatsioon ja nutikate lahenduste parimad praktikad Eestis, Evelyn Valtin (KÜSK)

08. juuni

09.30-10.00 saabumine seminarikohta

10.00-12.00 töötuba I: sotsiaalse mõju strateegiate koosloome suurema mõju saavutamiseks, Debbi D. Brock (Catalyst 2030) (grupiarutelud võimalusel eesti keeles)

12.00-13.00 lõuna

13.00-15.00 töötuba II: organisatsiooni sotsiaalse innovatsiooni turunduse häkaton, Erkki Kubber (SEV) (grupiarutelud võimalusel eesti keeles)

Lisainfo: Evelyn Valtin, evelyn@kysk.ee, 513 3656; Sotsiaalse Innovatsiooni Kompetentsikeskuse loomise koordineerimine ja elluviimine

Seniks võta endale tunnike kuulamaks ingliskeelset sotsiaalse innovatsiooni teemalist KÜSKi koordinaator Evelyn Valtini taskuhäälingu intervjuud doktor Debbi Brockiga.

Seminar toimub Euroopa Liidu ja siseministeeriumi poolt rahastatud Sotsiaalse Innovatsiooni Kompetentsikeskuse projekti raames ning programm viiakse ellu Balti-Ameerika Vabaduse Fondi (BAFF) rahastusel. Rohkem infot BAFF-i stipendiumide ja lektorite toetuste kohta leiate, külastades kodulehte www.balticamericanfreedomfoundation.org