Kutsume rahvuskaaslaste stipendiumiprogammi konsultatsioonitundidesse

Priit Põiklik
20. märts 2023


Välisministeerium ja SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital kutsuvad välismaal elavaid Eesti noori kandideerima stipendiumile erialase praktika läbimiseks Eestis. Stipendiumi taotlemise tähtaeg on 24. aprillil kell 15.00 (Eesti aja järgi).

Kas pärast stipendiumiprogrammiga tutvumist (www.kysk.ee/rks23) ja infopäeva salvestuse vaatamist on veel mõned küsimused jäänud õhku? Soovid teada, kas sinu dokumendid taotlemiseks vastavad programmi tingimustele? Mõtiskled, milline on sobiv praktika? Või tahad uurida hoopis selle kohta, kust otsida infot Eestis elukoha ja praktikakoha leidmiseks?

Ootame kõikide sedalaadi küsimustega huvilisi konsultatsioonitundidesse, kus programmi koordinaator arutleb teiega koos kerkinud teemade üle, annab nõu ja vastab küsimustele.

Konsultatsioonitund kestab tund aega. Selle tunni aja jooksul on ükskõik millisel hetkel võimalik liituda, küsida või soovi korral lihtsalt kuulata.

Konsultatsioonitunnid toimuvad kahel ajal (mõlemad Eesti aja järgi) internetis Zoom platvormil:

4. aprillil kell 16.00-17.00 https://us06web.zoom.us/j/81434456219

5. aprillil kell   9.00-10.00 https://us06web.zoom.us/j/88599305389

Konsultatsioonitunnid viib läbi programmi koordinaator Sandra Paulus KÜSKist. Võimalik on vestleda nii eesti kui inglise keeles.

Hea ettevalmistus stipendiumi taotlemisel on pool võitu!

Sandra Paulus

Koordinaator

  • Rahvusvahelise koostöö toetuste koordineerimine
  • Eesti väliskogukondade väljaannetele suunatud toetusprogrammi koordineerimine
  • Rahvuskaaslastest noortele suunatud stipendiumiprogrammi koordineerimine