Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Kogemuspäev 2018 

Tule 8. novembril Tallinnasse KÜSKi kogemuspäevale, mis seekord kannab pealkirja "Jalad alla!".


NB! Paraku on kõik 150 kohta juba täis. Kui soovid, võid meile oma andmed anda ja võtame sinuga ühendust, kui mõni koht vabaneb. Seda saad teha SIIN.

Millised on mõjuka algatuse loomise eeldused? Keda ja kuidas on riigi asi toetada? Kas teiste edust või ebaõnnestumisest on midagi õppida? Kuidas olla iseseisev ja edukas ka siis, kui KÜSK saab 20? Mis KÜSKist üldse tolku on? Meil on palju küsimusi, aga ka vastusevariante, avatud mõtteridu ning inimesi, kellega neid teemasid arutada ja kes kogemuspäevale omaselt oma kogemusi jagavad. Sina loodetavasti nende seas.

Kutsume kõiki vabaühendusi, avaliku sektori esindajaid ja muidu aktiivseid neljapäeval, 8. novembril algusega kell 10 KÜSKi sünnipäevahõngulisele kogemuspäevale Tallinnas. Päeva hoiab kursil Märt Treier.

Oodatud on kõik - vajadusel pakume viipekeelset tõlget ja abi sündmusel liikumisel. Kogemuspäev toimub Lillepaviljonis (Pirita tee 26, Tallinn).

Kogemuspäevalt leiad inspiratsiooni, kasulikke nõuandeid ja soovitusi oma ala ekspertidelt. Ühtlasi tähistame KÜSKi kümnendat sünnipäeva. Kogu kogemuspäeva ajakava on SIIN. Tule ja võta sõber kaasa!

Kogu päeva jooksul on võimalus tutvuda näitusega KÜSKi kümne aasta tegemistest ja tähelepanuväärsematest muutuste loojatest Eesti vabakonnas.


Lisainfo:

     Mari-Liis Dolenko
     Toetuste juht

         
     655 6423; 521 2422
     Mariliis.Dolenko[ät]kysk.ee