Kogemuspäev

SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital -
3. märts 2015


KÜSKi Kogemuspäev on üritus, kuhu kutsume osalema kõiki vabaühendusi, avalikus sektoris töötajaid, ettevõtjaid, erinevaid KÜSKi partnereid ja muidu aktiivseid kodanikke ning huvilisi, et jagada üksteisega kogemusi sektoritevahelise koostöö teemadel, õppida teiste õppetundidest ja saada targemaks, et edaspidi ise veelgi paremini teha.

Kogemuspäev toimub juba kolmandat korda ning on sel aastal eriline, kuna märgib ühtlasi 2011. aastast alates KÜSKi kätes olnud Šveitsi Vabaühenduste Fondi toetusprogrammi lõppemist.  

11. novembril vaatamegi üheskoos tagasi nende aastate jooksul vabaühenduste ja avaliku võimu partnerite vahel algatatud koostööle avalike teenuste osutamisel ning jagame ka muid koostöötarkusi teiste maade ja merede tagant.

Nagu KÜSKi Kogemuspäevadele kohane, sisustavad selgi korral päeva inspiratsioonikõned, vestlusring, mõned numbrid ja veidike statistikat, ülikasulikud töötoad ja loomulikult ka meilt toetust saanud ühingute kogemuslood. Kõik need harivad kogemused ja jutud räägivad sel korral ühe või teise nurga alt nii vabaühenduste omavahelisest kui ka avaliku- ja erasektoriga tehtavast koostööst.

Täpse ajaplaani ja esinejate ning etteastete tutvustused leiad päevakavast.

Kõikide nende koostööjuttude vestmist juhib päeva jooksul energiline ja särasilmne Vladimir Svet, kes on üks TEDxLasnamägi peakorraldajatest.
 Seega, ootame sind 11. novembril kell 11.00-17.00 Tallinna loomaaia keskkonnaharidus-keskusesse (Ehitajate tee 150).

Registreerida saad end siin. Soovitame seda kiiresti teha, sest kohtade arv on piiratud. 

Üritus on kõigile tasuta.
PS: Nagu päevakavast selgub, on esimesed esinejad laval kell 11.00, aga soovitame kohale tulemist sättida juba kella 10.00st alates, et teistega soojenduseks juttu puhuda ja igasugu huvitavat Šveitsi Vabaühenduste Fondi mõjude ja läinud aastal KÜSKis toimunu kohta seintele pandud infonäituselt uurida.

Kohtumiseni 11. novembril!

Lisainfo: Kleiri Vest; kleiri@kysk.ee;  5918 9296

Üritust rahastab Šveitsi Vabaühenduste Fond ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.