Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

EV100 taotlusvoorud

 
Teeme Eestile kingitusi!

 


Eestil on tulemas suursugune ja ümmargune tähtpäev – aastal 2018 tähistab Eesti Vabariik oma saja aasta juubelit. Kõik eestlased ja Eesti sõbrad üle maailma on oodatud seda suursündmust tähistama ning tegema Eestile sel puhul kingitusi. Sünnipäevast ja kingitustest saab lähemalt lugeda siit: www.ev100.ee.

EV100 ja KÜSK annavad läbi ühiste taotlusvoorude koos hoogu algatustele, mis on väärilised kingitused Eestimaa suure juubeli tähistamiseks.

Et juubeli tähistamist rohkete algatustega rikastada, annavad KÜSK ja EV100 neile hoogu mitmel erineval moel.
 

2017. aasta konkursid ja taotlusvoorud

 

Jätkame möödunud aasta eeskujul uue laiema fookusega EV100 sünnipäevakingituste taotlusvooruga, kust sobib toetust küsida selliste tegude, ettevõtmiste ja sündmuste jaoks, mis teevad Eesti elu paremaks ja rõõmsamaks ning loovad kindlama tuleviku lastele. Uues voorus on oluline piirkondade koostöö juubeli kingituseks sobivate algatuste väljatöötamisel ja nende elluviimisel.

Et juba plaanis olevate kingituste tegemisele lisahoogu anda ja ettevõtmiste paremat kordaminekut tagada, oleme avanud ka EV100 kingituste ja sündmuste väiketoetuste taotlusvooru, millega pakume 300-1500 euro suuruseid ja omafinantseeringu nõudeta toetusi.


Samuti jätkame 2017. aastal juba mullu käivitatud konkursiga, mille eesmärgiks on aidata vabaühendustel kinnitada tugevamini kanda rahvusvahelise koostöö areenil ja toetada neid rahvusvaheliste katusorganisatsioonide suursündmuste korraldamisel Eestis.

Lõppenud, 2016. aasta konkursid ja taotlusvoorud

Järgnevatesse voorudesse on taotluste esitamine juba lõppenud.


Aita meil Eestile väärtuslikke kingitusi teha ja pane oma ägedad ideed teele!