Teksti suurus

Reavahed

Kontrastsus

Seaded

Nõukogu


Nõukogu esimees:
 
Maiu Lauring Maiu.Lauring@gmail.com vabaühenduste esindaja

 

Nõukogu aseesimees:

Alari Rammo Rammo@me.com vabaühenduste esindaja


Nõukogu liikmed:

Demis Voss Demis@heak.ee vabaühenduste esindaja
Helina Loor Helina.Loor@gmail.com   vabaühenduste esindaja
Kari Käsper Kari.Kasper@humanrights.ee vabaühenduste esindaja
Külliki Kübarsepp Kylliki.Kybarsepp@riigikogu.ee Riigikogu (opositsiooni) esindaja
Raido Roop Raido.Roop@fin.ee Rahandusministeeriumi esindaja
Raivo Küüt Raivo.Kyyt@siseministeerium.ee Siseministeeriumi esindaja
Tanel Talve Tanel.Talve@riigikogu.ee Riigikogu (koalitsiooni) esindaja